Kb. 20 éves korom óta ismerem Ádámot, anno még nagyokat buliztunk közös társaságban akkoriban ő élsportolóként tevékenykedett, így egyértelmű volt, hogy hozzá fordulok a problémámmal.
Évek óta küzdök a csuklya-lapocka részen egy letapadással, csomókkal, ami megkeseríti a mindennapjaim változó intenzitással fájt, az izmok körülötte gyakran görcsöltek. Mivel alapvetően jó kondi van vagyok, és már szamos szakember véleményét kikértem, érthetetlen volt ez a fájdalom és persze senki nem tudott segíteni. Nyújtások, lazítás ok, krémek, masszázsok… és mégis folyamatosan fájt.
Ádám egyetlen alkalom alatt feloldotta és rendbe hozta ezt a kis szörnyet. Egészen fura érzés, hogy nincs
Ha csontkovács kezelést keresel Budapesten vagy Ráckevén, teljesen természetes, hogy szeretnéd tudni, mások milyen tapasztalatokat szereztek egy kezelés után. Az alábbi oldalon valódi vendégeim csontkovács véleményeit és tapasztalatait gyűjtöttem össze. A visszajelzések egy része Google Bővebben...
A kép Balassa Gábor barátommal készült. Régen együtt dolgoztunk, Ő férfi modell volt, én meg nem, de a reklámfotózások miatt sokszor találkoztunk. Most a konditeremben futottunk össze, mondta is, hogy ez a sors, mert fáj Bővebben...